Uute teadmiste meeskonnatöösse integreerimine

Kui küsida töötajatelt, milliseid koolitusi nad vajavad, siis reeglina vastatakse - individuaalseid oskusi arendavaid koolitusi.

Tegelikult aga võime oma töötajaid koolitada lõpmatuseni, kuid tegelik kasu tiimile ja ettevõttele jääb rakendamata, kui uued oskused ei mõju arendavalt kogu meeskonnale.

TIIMWERK aitab uusi teadmisi meeskonnatöösse integreerida ja ühtlasi aitab vabastada meeskonna vanadest probleemidest. 

Seda on vaja selleks et:

  • Toimuks teadmiste ja oskuste jagamine. Erinevad inimesed toovad lauale erinevaid teadmisi ja oskusi. Meeskonnatöösse saab igaüks panustada oma tugevustega ja samas õppida teistelt.
  • Teeksime paremaid otsuseid. Mitmekesine meeskond suudab olukorda vaagida erinevate vaatenurkade alt, mis omakorda viib terviklike ja paremini läbimõeldud otsusteni.
  • Naudiksime suuremat toetust ja motivatsiooni. Meeskonnaliikmetel on võimalus toetuda üksteisele, mis suurendab nende enesekindlust ja motivatsiooni.
  • Jõuaksime lahendusteni kiiremini. Probleemide lahendamine koos töörühmaga toob reeglina kiiremaid ja tõhusamaid tulemusi kui üksikult tegutsemine.
  • Võimalus innovatsiooniks. Koos töötades saavad inimesed vahetult jagada oma ideid ja loovaid mõtteid ning tihti võivad just sellised kooslused viia suurepäraste uuendusteni.

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Konflikt organisatsioonis

Järgmine

Mis on meeskonna dünaamika?

Jaga seda artiklit