Tagasiside

MTÜ Maakondlikud arenduskeskused
Mõnus kohtumispaik kokkutulemiseks kodukontoritest üle Eesti. Asjalikult, aga ka nalja ja naeruga veedetud päev aitas meid edasi parema üksteise tundmaõppimise ja koostöisemate suhete suunas. Grupiga arvestav juhtimisstiil Madiselt lõi usaldusliku keskkonna ja toetas tiimiliikmete avanemist.

Inbanki meeskond
Loovusmajas on alati tore! Saime kaasa palju positiivset energiat ja tunnet, et oleme õigel teel ning saame üheskoos oma tiimiga liikuda veelgi paremate tulemuste suunas. Päeva ülesehitus oli väga mõnus ja pani inimesi väga hästi teemadega kaasa tulema. Suur aitäh Madisele selle eest! Juhina sain ka ise väga head sisendit ja tunnetust.

Elisa e-müügi meeskond
Suurepäraselt üles ehitatud päev emotsionaalsete teemadega tegelemiseks. Tiim sai rohkem kui oskas oodata ja inimestel tekkis kohe küsimus jätkupäevade osas. Madis, Rave, tandem on väga tugev inimeste ning tiimide lahti muukimisel ja uuesti kokku ladumisel.

Häirekeskus, 112 ja 1247 teenuste juht
Kui eelmisel korral soovisime väiksema äsja loodud meeskonnaga üksteist tundma õppida ja ehitada meeskonnatööle vundament, siis nüüd palusime Madise abi, et ühendada kaks meeskonda. Hoolimata sellest, et olukord sundis supervisioonid läbi viima veebis, oli see väga tõhus. Madis tunnetab hästi kõiki meeskonna liikmeid, on väga tähelepanelik ja süsteemne. Keegi ei jäänud tähelepanuta ja kõik olid pidevalt kaasatud. Üksteisega vähe kokku puutunud inimesed said teineteisest aimu ja see on hea alus, mille pealt nüüd koos suuri eesmärke seada ja ellu viia.

Päästeameti Ida päästekeskuse Ennetusbüroo juhataja
Need 4 päeva koos Madisega oma muresi ja rõõme jagada olid suurepärased. Ta leidis meist üles meie puudused ning aitas meil endi seest üles leida need tööriistad millega neid parandada. Ma tunnen kuidas minu meeskonnas tekkis suurem sidusus ja parem meeskonnatunne. Madis, sa oled suurepärane inimeste lahti muukija ning meeskonna liitja. Me kindlasti kohtume veel.

Taltechi juhtimislaboris osalejad

Madis on superviisor, kes loob usalduse, inspireerib, haarab kaasa ja suunab häälestuma nii kuulamisele kui mõtete leidmisele iseendas. Uued vaated ja mõtted aitavad jõuda sügavamate ja selgemate arusaamadeni sellest, kuidas teostada ennast ja võimestada sünergiat tulemuslikus koostöös.

Hageri hooldekodu meeskond
Supervisioon ja coaching, kõlavad esialgu nii võõrana ja on imelihtne nende väärtust alahinnata. Eksimine on aga inimlik ja me oleme nii tänulikud, et suunasid meid toetavalt mõtlema. Suhtlemine on nii igapäevane, et teinekord peab võtma aja, et analüüsida seniseid käitumisviise ja kogemusi. Madisega oma mõtete tajumine, lahenduste leidmine oli põnev ning silmaringi/mõttemaailma avardav. Mõnikord nii ilmselge, eemal ja lähedal. Sellised me ju kõik oleme, üheskoos julgeme, õpime ja areneme. Südamest suur aitäh meie pere poolt!

Onnineni meeskond
Rõõm hästi korraldatud päevast. Rollimängud näitasid selgelt, et süsteem töötab ja tegelikult suuri muudatusi vaja teha ei ole. Vaja on vaid "pisihäälestust", millega saab kohe algust teha. Hiljem oli päeva kohta kuulda vaid positiivset arutelu. Just arutelu, mitte arvamusi ja see on just see oluline osa, sest mõned mängud panid inimesed mõtlema oma rolli ja võimaluste üle, kuidas asja paremini teha.

Tabasco meeskond
Meeskonna kick-off päev täitis hästi oma eesmärki, tuues välja nii meeskonna liikmed mugavustsoonist kui ka tähelepanu vajavad meeskonnatöö kitsaskohad.

Tallinn Airport GH meeskond
Meie meeskonnakoolitus, Madise juhendamisel, oli täis naeru, erinevaid emotsioone, liikumist, mängulisust, kui ka tõsised arutelusid! See kõik sobis meie tiimile väga hästi.