Coaching

Coaching on üks TIIMWERK-i põhiroogadest. Coaching keskendub konkreetsetele ja akuutsetele küsimustele, andes sulle näiteks üsna selge vastuse, mida teha, et hetkel ahjus küpsev praad kõrbema ei läheks, vaid sellest ikka maitsev ja tõhus roog valmiks.

Toitva tulemuse saavutamiseks kasuta suud

Tervisliku menüü valmistamine üksi on keeruline, paljude jaoks aga päris võimatu. Tõeliselt toitva tulemuse saavutamiseks tuleb meile appi coaching, mis on muutust käivitav ja sisemist (professionaalset) arengut toetav vestlus peakokast treeneriga. Peakokk ei anna mitte nõu ega paku valmislahendusi, vaid aitab leida koostöös kliendi sisemised ressursid ja motivatsiooni. Coachingut saab kasutada nii ’a la carte  kui ka grupimenüüga. Coaching näitab, kuidas ja milliseid oskuseid omandada, milliseid harjumusi kujundada ning milliste muutustega kohaneda oma eesmärgi saavutamiseks.

Coaching – kiireim tee suupärasest suurepäraseks

Coachingu kui struktureeritud koostöö eesmärgiks on aidata inimest või gruppi selle liikumisel konkreetse eesmärgi poole ning selleks sobivaima lahendustee pruulimine. Ühte patta pannakse siin eesmärki toetavate oskuste treenimine, soorituse parandamine ning paremate tulemuste saavutamine.

Miks on coaching mokkamööda?

Õigesti läbi viidud coaching on ühtmoodi tervislik nii üksikindiviidile kui ka kollektiivile:

  • aitab paremini aru saada hetkeolukorrast või kõne all olevast probleemist
  • näitab asjaolusid uues valguses, so teise nurga alt
  • aitab selgusele jõuda soovitud tulemuse osas
  • julgustab osalejat seadma arengueesmärke
  • aitab läbi mõelda erinevad tegevused nende saavutamiseks
  • leiab olemasolevatest võimalustest parima tegutsemisviisi.
Niisiis on coachingu fookuses konkreetsed tegevused üksikisiku või grupi eesmärkide saavutamise nimel, sh tegelemine takistuste ja väljakutsetega.

Coaching on osa TIIMWERK™ retseptist, kus 100 päevaga küpseb teie tiim töövõimeliseks ja tõhusaks terviklikuks organismiks, mis on võimeline ühistöös oma ressursse maksimaalselt ära kasutama.

Vajaduse korral on võimalik coachingut kasutada tööprotsessi tõhustamiseks ka TIIMWERK-ist eraldi.